امور قرادادها

این سامانه جهت امور قراردادهای گروه صنعتی انتخاب فراهم گردیده است.در این سامانه امکاناتی شامل ثبت درخواست قرارداد توسط واحدهای سازمان، اعمال نظر دپارتمانهای مرتبط، تأیید نهایی قرارداد و چاپ قرارداد فراهم گردیده است.

آموزش ثبت ماده های قرارداد

برای تنظیم قرارداد باید در ابتدا اطلاعات پایه در سیستم ثبت شوند.

ثبت ماده های قرارداد

از سمت راست پنل مدیریتی، منوی اطلاعات پایه را انتخاب نموده و سپس گزینه ماده های قرارداد را کلیک کنید.

در این صورت، در سمت چپ پنل مدیریتی، بخش های جستجوی اطلاعات، ذخیره و لیستی از بندهای قرارداد که تاکنون در سیستم ثبت شده است، نمایش می یابد.

در هنگام  ثبت بندهای قرارداد، به این نکته توجه داشته باشید که تکمیل فیلدهای ستاره دار الزامی هستند. همچنین، در صورتی که نوع قرارداد در لیست نوع قرارداد وجود ندارد، لازم است تا نوع قرارداد را در سیستم ثبت نمایید. برای این منظور می توانید به آموزش ثبت نوع قرارداد مراجعه کنید.

پس از تکمیل فیلدهای فرم بخش ذخیره، در قسمت قالب، شرح بند قرارداد تنظیم می گردد. در هنگام تکمیل بخش قالب، لازم است به نکات زیر دقت نمایید:

  • عباراتی در بند قرارداد که باید به عنوان متغیر در نظر گرفته شوند (مانند تاریخ قرارداد)، در بین علامت کروشه باز و کروشه بسته قرار داده شوند.
  • پس از تعیین متغیرهای بند قرارداد، متغیر را همراه با علامت های کروشه انتخاب کنید. از نوار ابزار ویرایشگر متن، دکمه ی ویژگی های قرارداد را انتخاب نموده و سپس از لیست نمایش یافته، نام متناظر با متغیر را انتخاب کنید. پس از این کار، رنگ پس زمینه متغیر قرمز خواهد شد. به هر یک از متغیرهایی که  دارای هایلایت قرمز هستند، اصطلاحا Property گفته می شود.
در انتها بر روی دکمه ذخیره را کلیک کنید.
  به بالای صفحه بردن