CMS گروه صنعتی انتخاب

CMS وبسایت رسمی گروه صنعتی انتخاب با هدف معرفی زمینه های فعالیت، چشم انداز و خط مشی، بزرگترین هلدینگ لوازم خانگی کشور طراحی شده است.

آموزش ساخت برگه

مرحله اول:

به منظور ورود به داشبورد، از کادر سیاه بالای صفحه، روی دکمه ویرایش با المنتور  کلیک نمایید و سپس تنظیمات سایت را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این مرحله لازم است تا دسترسی لازم و کافی برای دسترسی به داشبورد سایت و ساخت برگه را داشته باشید.

مرحله دوم:

از منوی اصلی گزینه برگه ها را انتخاب نمایید و سپس افزودن جدید را کلیک کنید.

مرحله سوم:

عنوان برگه را وارد نمایید. توجه داشته باشید که این عنوان در تب مرورگر به کاربران و بازدیدکنندگان سایت نمایش داده خواهد شد.

از قسمت پیوند یکتا، آدرس برگه را تنظیم کنید. آدرس برگه می تواند به صورت فارسی و یا انگلیسی تنظیم شود. در این مرحله لازم است دقت شود که آدرس برگه کاملا یکتا و متناسب با موضوع برگه انتخاب گردد.

از قسمت انتشار، نحوه انتشار برگه را انتخاب کنید. در این قسمت می توانید با استفاده از دکمه  پیش نمایش، پیش نمایشی از برگه را مشاهده کنید یا این که با استفاده از دکمه ذخیره پیش نویس، برگه را در حالت پیش نویس ذخیره کنید. در این حالت برگه توسط بازدیدکنندگان سایت قابل مشاهده نیست و می توانید با آسودگی خاطر بر روی تکمیل جزییات برگه کار کنید.

مرحله چهارم:

امکان تولید محتوا از طریق ویرایشگر و یا با استفاده از المنتور وجود دارد. توصیه می شود بر روی دکمه ویرایش با المنتور کلیک نمایید تا از طریق المنتور محتوای برگه را بچینید.

مرحله پنجم:

المان های المنتور از طریق پنل سمت راست در دسترس است و کافیست با کشیدن و رها کردن هر کدام از المان ها در جای مورد نظر، چیدمان برگه را تکمیل کنید. برای آشنایی با شیوه استفاده از  المان های المنتور ویدیوی زیر را مشاهده نمایید.

مرحله ششم:

  • دکمه پیش نمایش را بفشارید و نمایی از نتیجه خروجی برگه را مشاهده کنید.
  • از طریق دکمه واکنشگرا نحوه نمایش برگه را در هر یک از حالات استفاده از موبایل، تبلت و صفحه نمایش بررسی نمایید.
  • برای انتشار برگه بر روی دکمه انتشار کلیک کنید.
  به بالای صفحه بردن