نرم افزار همراه FSM

اپلیکیشن باشگاه ویژه فروشندگان فروشگاه های لوازم خانگی می باشد.

به منظور دریافت اپلیکیشن IOS از مرورگر Safari به صورت Public استفاده نمایید.

امکانات

آموزش های کاربردی

آموزش ثبت محصول توسط FSM

آموزش ثبت محصول توسط FSM Franchise

ویرایش اطلاعات مصرف کننده

بررسی وضعیت پرداخت محصولات

راهکارها

ابتدا وارد اپلیکیشن FSM می شویم. سپس گزینه “ثبت محصول” را انتخاب کنید.  در قسمت “مشتری جدید” اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، تلفن ثابت مشتری را وارد نموده و سپس ” ذخیره” نمایید. در صورتی که اطلاعات مشتری خود را از قبل وارد کرده اید، آن را در قسمت “انتخاب از لیست مشتریان” برگزینید. سپس در فیلد “ثبت محصول جدید” شماره سریال مورد نظر را وارد نموده و گزینه “بررسی سریال محصول” را انتخاب نمایید. اگر مشخصات وارد شده صحیح بود با انتخاب گزینه ” ذخیره ” محصول شما ثبت می گردد.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول

زمان دقیق واریز هدایا در کانال تلگرام و اپلیکیشن FSM خدمتتان اطلاع رسانی خواهد شد.

در صفحه اصلی اپلیکیشن گزینه “وضعیت پرداخت محصولات جشنواره” را انتخاب فرمایید. با انتخاب جشنواره مورد نظر، از وضعیت محصولات ثبت شده خود مطلع شوید.

وقتی محصول ثبت شده توسط شما در یکی از حالات زیر باشد در وضعیت “باطل شد”  قرار می گیرد.

الف) فاقد طرح : زمانی که محصول ثبت شده توسط شما در جشنواره ای که در آن زمان فعال است، شامل طرح انگیزشی نمی باشد، محصول بدلیل “فاقد طرح ” باطل خواهد شد.

ب) پذیرش خارج از بازه مجاز: این وضعیت در زمانی اتفاق می افتد که محصول توسط مصرف کننده، خارج از بازه زمانی جشنواره نصب شده باشد.

ج) خارج از زمان جشنواره: این وضعیت در زمانی اتفاق می افتدکه محصول توسط فروشنده، خارج از بازه زمانی جشنواره ثبت شده باشد.

د) عدم تطابق مشخصات مشتری: این وضعیت زمانی رخ می دهد که شماره تماس های مصرف کننده که توسط شما ثبت می گردد، با هیچ یک از شماره هایی که ایشان هنگام نصب محصول به واحد خدمات اعلام کرده اند، یکسان نبوده است. و یا اطلاعات اخذ شده از ایشان در مورد فروشگاه محل خرید با اطلاعات فروشگاه شما مطابقت نداشته باشد.

و) سریال تکراری: این وضعیت در زمانی اتفاق می افتدکه فرد دیگری پیش تر از شما همان محصول را ثبت نموده است. و اطلاعات ثبت شده توسط فروشنده صحیح می باشد.

امکان ویرایش اطلاعات مصرف کننده وجود دارد. جهت ویرایش  فقط کافی است به گزینه ی “لیست مشتریان” در صفحه پروفایل در اپلیکیشن مراجعه نموده و مشتری مورد نظر را انتخاب فرمایید.  و با کلیک بر روی گزینه “ویرایش” نسبت به تغییر اطلاعات مشتری اقدام نمایید.

امکان تغییر شماره تلفن همراه وجود دارد. بدین منظور صفحه تنظیمات را انتخاب فرمایید. و اطلاعات موجود در صفحه کاربری خود را از قبیل شماره تلفن همراه، نام فروشگاه، شاخه فعالیت، و برند فعالیت خود را ویرایش کنید. در صورت تغییر شماره حساب خود با باشگاه فروشندگان به شماره 03134006815 تماس حاصل فرمایید.

نرم افزارهای مرتبط

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 میانگین،تعداد آراء:4,00 بیش از 5)
جهت اعلام رضایتمندی ابتدا ثبت نام کنید
Loading…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

  به بالای صفحه بردن