درباره ما

واحد نرم افزار گروه صنعتی انتخاب همزمان با شروع بستر نرم افزاری این گروه راه اندازی شده است. در این سال ها همیشه رضایت کامل مشتریان، مصرف کنندگان و همچنین پرسنل محترم گروه را هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی نو و با کیفیت توانسته در این صنعت پیشرو باشد. واحد نرم افزار با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کاملترین شبکه ارتباطی می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با به کارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین و پیشرفته با پرسنل و مشتریان محترم در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. ما هر چالشی را فرصتی می شماریم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین پیشگامان تکنولوژی در صنعت و تجارت کشور به خوبی تثبیت شده است.

اهداف و خط مشی

در راستای ارتقا سطح کیفی خدمات، واحد نرم افزار با هدف ارائه سریعترین خدمات با بالاترین کیفیت و همچنین با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد خود به سرعت توانسته تمامی اشخاص از تولید کننده تا مصرف کننده را تحت پوشش قرار داده و در حال حاضر به کمک بسترهای ارتباطی ایجاد شده در این قسمت بیش از چند هزار نفر شخص حقیقی و حقوقی از تولید کننده تا نماینده فروش و نهایتا مصرف کنندگان محترم در سراسر کشور و حتی خارج از کشور را با هم مرتبط سازد. بدیهی است با این حجم از پیشرفت و ارتباط، این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تکنولوژی اطلاعات در سطح کشور شناخته شده می باشد.

اینکه تولید کنندگان و مصرف کنندگان می توانند به راحتی از طریق بسترهای آماده شده در این واحد با یکدیگر ارتباط گرفته و نهایتا آرامش، آسایش و رضایتمندی هر دو گروه حاصل شود افتخار بزرگی است که واحد نرم افزار گروه صنعتی انتخاب به آن دست یافته است.

چشم انداز

کارشناسان با استعداد این واحد هر روز با تمام توان علمی و عملی خود در جهت تولید خدماتی پیشرفته در جهت رضایت کامل مشتریان قدم برداشته و به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین خاطره ها و تجربه های تمامی افراد از تولید کننده تا مصرف کننده که با بسترهای آماده شده توسط در این واحد در ارتباط هستند، اثر گذار باشند. این واحد همیشه می کوشد تا با طراحی و پیاده سازی بهترین و کارآمدترین بسترهای صنعتی، تجاری و ارتباطی علاوه بر جلب رضایت کامل مشتریان و ارائه بهترین خدمات به تمامی کسانی که به هر شکلی با گروه صنعتی انتخاب در ارتباط هستند، به پیشبرد صنعت کشور کمک کرده و قدمی بزرگ در جهت بومی سازی و تولید ملی کشور در حوزه های مختلف صنعتی بردارد. لذا در این راستا می کوشد تا ارائه بهترین امکانات نرم افزاری کمکی بزرگ به صنعت کرده تا بهترین تولیدات به مصرف کنندگان ارائه شده و پس آن نیز بهترین خدمات پس از فروش ارائه گردد.

  به بالای صفحه بردن