چشم انداز تیم نرم افزار گروه صنعتی انتخاب

تیم نرم افزار گروه صنعتی انتخاب، با همبستگی جمعی از برنامه نویسان و طراحان صنعت IT توانسته است موفقیت های بسیاری را در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت ، اپلیکیشن های موبایل اندروید - IOS و .... در سطح کشور را کسب نماید.

حال می خواهیم با استفاده هرچه بیشتر از تجربیات و برنامه نویسان خبره،  سطح جدیدی از خدمات را معرفی نمائیم.

بزرگ ترین خط مشی تیم نرم افزار، جلب رضایت و برآوردن نیازهای کارکنان و مشتریان گروه صنعتی اتخاب می باشد.

چرا تیم نرم افزاری گروه صنعتی انتخاب؟

خدمات ما بگونه ای کاملا انعطاف پذیر طراحی شده اند تا مناسب هر گونه پروژه و در هر مقیاسی باشد. ما در تلاشیم با طراحی و پیاده سازی نرم افزارها و اپلیکیشن های گوناگون، خدمات هرچه بهتری را برای رضایتمندی مشتریان گروه صنعتی انتخاب فراهم آوریم تا آنها تجربه لذت بخشی از خرید را تجربه کنند.

هر کدام از نرم افزارهای طراحی شده، با اهدافی خاص ایجاد شده اند. هدف نهایی ما برآورد نیازها و جلب رضایت مشتریان گروه صنعتی انتخاب می باشد. افتخار می کنیم که توانسته ایم از همکاری با مشتریان عزیز تجربیاتی ارزشمند بدست آوریم و در رضایتمندی آنها سهیم باشیم.

شفافیت در کار

ایجاد یک ارتباط شفاف با مشتریان برای ما یک اولویت است. ما همواره تلاش می کنیم تا مشتریان با سهولت بیشتر بتوانند نیازهای خود را در زمینه خرید و پشتیبانی محصولات گروه صنعتی انتخاب، رفع نمایند.

خواهشمند است پیشنهادات خود را در راستای تکمیل و بهبود نرم افزار انتخاب من، از طریق آیتم نظام پیشنهادات در نرم افزار ارائه نمایید. قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

مهدی لطفی

مدیر واحد نرم افزار